دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش لاغری نیوشا

در مقاله “دمنوش لاغری نیوشا” میخواهیم شما رو با دمنوش های موثر نیوشا بر کاهش وزن آشنا کنیم. مردم در سراسر جهان چای و دمنوش می‌نوشند. صدها گونه از سفید تا سیاه و سبز تا اولانگ و انواع دمنوش‌ها وجود دارد. همه آن‌ها به طور طبیعی دارای مقادیر بالایی از مواد تقویت کننده سلامت به نام فلاونوئیدها هستند. آن‌ها التهاب را کاهش می‌دهند و به محافظت در برابر بیماری‌هایی مانند بیماری قلبی و دیابت کمک می‌کنند.

یک فنجان از این دم کرده های گیاهی در هر روز به احتمال زیاد شما را به شلوار جین تنگتان باز نمی‌گرداند. اما برخی تحقیقات نشان می‌دهند که چای ممکن است به کاهش وزن کمک کند که آن را با یک رژیم غذایی معقول و ورزش همراه کنید. و این را در نظر بگیرید: اگر موکا لاته صبحگاهی خود را با یک فنجان چای با لیمو جایگزین کنید، تقریباً ۳۰۰ کالری از کل روزانه خود را کاهش خواهید داد.

چای دارای نوعی فلاونوئید به نام کاتچین است که ممکن است متابولیسم را افزایش داده و به بدن شما کمک کند تا چربی‌ها را سریعتر تجزیه کند. و کافئین موجود در بسیاری از چای‌ها مصرف انرژی شما را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود بدن کالری بیشتری بسوزاند. این دو ترکیب برای کاهش وزنی که ممکن است رخ دهد، با هم بهترین کار را دارند. هنگامی که وزن کم کردید، چای می‌تواند با جلوگیری از کاهش سرعت متابولیسم که پس از کاهش چند پوندی رایج است، به شما در حفظ آن کمک کند. در ادامه به معرفی چای و دمنوش‌های موثر بر کاهش وزن می‌پردازیم.

چای سبز

چای سبز مهم‌ترین و جذاب‌ترین نوشیدنی از پک دمنوش لاغری نیوشا می‌باشد. چای سبز یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌های روی کره زمین است. سرشار از آنتی اکسیدان‌ها و ترکیبات گیاهی مختلف است که ممکن است برای سلامتی شما مفید باشد. برخی افراد حتی ادعا می‌کنند که چای سبز می‌تواند چربی سوزی را افزایش دهد و به کاهش وزن کمک کند. در مقاله «خواص چای سبز نیوشا» از دیگر خواص چای سبز برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم و در ادامه از خواص چای سبز برای کاهش وزن گفته ایم.

حاوی موادی است که می‌تواند به کاهش چربی کمک کند

برگ‌های چای حاوی بسیاری از ترکیبات مفید است. یکی از ترکیبات چای سبز کافئین است. اگرچه یک فنجان چای سبز کافئین بسیار کمتری (۲۴ تا ۴۰ میلی گرم) نسبت به یک فنجان قهوه (۱۰۰ تا ۲۰۰ میلی گرم) دارد، اما همچنان حاوی مقدار کافی برای داشتن اثر ملایم است. کافئین یک محرک شناخته شده است که در مطالعات متعدد به چربی سوزی و بهبود عملکرد ورزشی کمک می‌کند. با این حال، چای سبز واقعاً در محتوای آنتی اکسیدانی خود می‌درخشد. مطالعات نشان می‌دهد که نوشیدن یک فنجان چای سبز میزان آنتی اکسیدان‌ها را در جریان خون شما افزایش می‌دهد.

این نوشیدنی سالم سرشار از آنتی اکسیدان‌های قوی به نام کاتچین است. مهمترین آن‌ها اپی گالوکاتچین گالات (EGCG) است، ماده‌ای که می‌تواند متابولیسم را افزایش دهد. اگرچه یک فنجان چای سبز ممکن است سطح آنتی اکسیدان شما را افزایش دهد، اکثر مطالعات فواید عصاره چای سبز را که منبع غلیظی از کاتچین است، بررسی کرده اند.

چای سبز نیوشا برای لاغری

خواص چای سبز برای چربی سوزی

برای سوزاندن چربی، ابتدا بدن شما باید آن را در سلول چربی تجزیه کرده و به جریان خون منتقل کند. مطالعات حیوانی نشان می‌دهد که ترکیبات فعال موجود در چای سبز می‌توانند با افزایش اثرات برخی از هورمون‌های چربی‌سوز مانند نوراپی نفرین (نورآدرنالین) به این فرآیند کمک کنند. آنتی اکسیدان اصلی چای، EGCG، می‌تواند به مهار آنزیمی که هورمون نوراپی نفرین را تجزیه می‌کند، کمک کند.

هنگامی که این آنزیم مهار می‌شود، مقدار نوراپی نفرین افزایش می‌یابد و باعث تجزیه چربی می‌شود. در واقع، کافئین و EGCG – که هر دو به طور طبیعی در چای سبز یافت می‌شوند ممکن است اثر هم افزایی داشته باشند. در نهایت، سلول چربی شما چربی بیشتری را تجزیه می‌کند، که برای استفاده به عنوان انرژی توسط سلول‌هایی مانند سلول‌های ماهیچه‌ای در جریان خون شما آزاد می‌شود.

باعث افزایش چربی سوزی به خصوص در حین ورزش می‌شود

اگر به برچسب تقریباً هر مکمل تجاری کاهش وزن و چربی سوزی نگاه کنید، احتمالاً چای سبز را به عنوان یک ماده تشکیل دهنده می‌بینید. این به این دلیل است که عصاره چای سبز به طور مکرر با افزایش چربی سوزی به خصوص در حین ورزش مرتبط است. در یک مطالعه، مردانی که قبل از ورزش عصاره چای سبز مصرف کردند، ۱۷ درصد بیشتر از مردانی که مکمل مصرف نکردند، چربی سوزی کردند. این مطالعه نشان می‌دهد که چای سبز می‌تواند اثرات چربی سوزی ورزش را افزایش دهد.

یک مطالعه هشت هفته‌ای مشخص کرد که کاتچین‌های چای باعث افزایش چربی سوزی، هم در حین ورزش و هم در هنگام استراحت می‌شوند. چندین مطالعه دیگر این یافته‌ها را تأیید می‌کنند، که نشان می‌دهد EGCG سوزاندن چربی را تقویت می‌کند که ممکن است در دراز مدت منجر به کاهش چربی بدن شود.

چای سبز میزان متابولیسم شما را افزایش می‌دهد

بدن شما مدام در حال سوزاندن کالری است. حتی زمانی که می‌خوابید یا می‌نشینید، سلول‌های شما میلیون‌ها عملکردی را انجام می‌دهند که نیاز به انرژی دارند. چندین مطالعه نشان می‌دهد که مصرف عصاره چای سبز یا مکمل‌های EGCG می‌تواند باعث شود کالری بیشتری بسوزانید حتی در حالت استراحت.

در بیشتر مطالعات، این افزایش حدود ۳ تا ۴ درصد است، اگرچه برخی افزایش تا ۸ درصد را نشان می‌دهند. برای فردی که ۲۰۰۰ کالری در روز می‌سوزاند، ۳ تا ۴ درصد معادل ۶۰ تا ۸۰ کالری اضافی است که در روز مصرف می‌کند مشابه چیزی که از یک رژیم غذایی پر پروتئین انتظار دارید. اگرچه مدت زمان اکثر این مطالعات بسیار کوتاه بود، اما برخی شواهد نشان می‌دهد که اثر افزایش متابولیسم در طولانی مدت باقی می‌ماند. در یک مطالعه بر روی ۶۰ فرد چاق، کسانی که عصاره چای سبز مصرف می‌کردند، ۷.۳ پوند بیشتر (۳.۳ کیلوگرم) از دست دادند و ۱۸۳ کالری بیشتر در روز پس از سه ماه نسبت به افرادی که عصاره مصرف نمی‌کردند، سوزاندند.

خواص چای سبز برای کاهش اشتها

یکی از راه‌هایی که چای سبز می‌تواند به کاهش وزن کمک کند، کاهش اشت‌ها است. این از نظر تئوری باعث می‌شود کالری کمتری به طور خودکار و بدون هیچ تلاشی مصرف کنید. برخی از مطالعات حیوانی نشان می‌دهند که عصاره چای سبز یا مکمل‌های EGCG می‌تواند میزان چربی جذب شده از غذاها را کاهش دهد، اما این مورد در انسان تایید نشده است.

به طور کلی، اثر اولیه چای سبز افزایش مصرف کالری است که باعث می‌شود چربی بیشتری بسوزانید اما به نظر نمی‌رسد تاثیر قابل توجهی بر میزان غذایی که در طول روز می‌خورید داشته باشد. چای سبز نیوشا و چای سبز کیسه‌ای نیوشا (۲۰عددی) از چای‌های موجود در پک دمنوش لاغری نیوشا می‌باشد.

شرکت نیوشا درینک با مخلوط چای سبز با انواع گیاهان و میوه‌ها اثر بخشی چای سیاه برای کاهش وزن و سایر بیماری‌ها رو تقویت کرده است. در ادامه به برخی از این ترکیب‌ها که در پک دمنوش لاغری نیوشا وجود دارد می‌پردازیم.

خواص چای سبز نیوشا

 1. تسریع کاهش وزن
 2. تنظیم کلسترول خون
 3. تنظیم قند خون
 4. تنظیم فشار خون
 5. بهبود عملکرد کبد
 6. بهبود عملکرد قلب و عروق

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش آلوورا نیوشا

دمنوش آلوورا نیوشا از دمنوش‌های موثر بر کاهش وزن(دمنوش لاغری نیوشا) است. آلوئه ورا یک گیاه آبدار است که به دلیل خواص دارویی خود به خوبی شناخته شده است. اگرچه بیشتر به صورت موضعی برای التیام سوختگی و ارتقای سلامت پوست استفاده می‌شود، اما برای درمان انواع بیماری‌های دیگر نیز استفاده می‌شود. در سال‌های اخیر، حتی به یک عنصر کلیدی در آب میوه ها، مکمل‌های گیاهی و نوشیدنی‌های رژیمی برای کاهش وزن تبدیل شده است.

دمنوش آلوورا نیوشا برای لاغری

آلوورا متابولیسم را افزایش می‌دهد، برخی تحقیقات نشان می‌دهند که آلوئه ورا می‌تواند متابولیسم شما را افزایش داده و تعداد کالری‌هایی را که در طول روز می‌سوزانید برای کاهش وزن افزایش دهد. در یک مطالعه ۹۰ روزه، تجویز ژل آلوئه ورا خشک شده روی موش‌هایی که رژیم غذایی پرچرب داشتند، تجمع چربی بدن را با افزایش تعداد کالری‌هایی که می‌سوزانیدند کاهش داد. سایر تحقیقات حیوانی نشان داده است که آلوئه ورا می‌تواند بر متابولیسم چربی و قند در بدن تأثیر بگذارد و از تجمع چربی شکم جلوگیری کند.

آلوئه ورا به بهبود کنترل قند خون کمک می‌کند، که ممکن است به کاهش وزن کمک کند. در یک مطالعه، مصرف کپسول‌های حاوی ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلی گرم آلوئه ورا دو بار در روز به طور قابل توجهی سطح قند خون را در ۷۲ فرد مبتلا به پیش دیابت کاهش داد. مطالعه دیگری روی ۱۳۶ نفر نشان داد که مصرف کمپلکس ژل آلوئه ورا به مدت ۸ هفته باعث کاهش وزن و چربی بدن و همچنین بهبود توانایی بدن در استفاده از انسولین، هورمونی که در کنترل قند خون نقش دارد، می‌شود. بهبود کنترل قند خون می‌تواند از افزایش و کاهش سطح قند خون جلوگیری کند، که می‌تواند از علائمی مانند افزایش گرسنگی و هوس جلوگیری کند.

خواص دمنوش آلوورا نیوشا

 1. تسریع کاهش وزن
 2. ترمیم و جلوگیری از پیری پوست
 3. تنظیم کلسترول خون
 4. افزایش نشاط و انرژی
 5. تنظیم قند خون
 6. بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 7. افزایش قدرت باروری
 8. ضد سرطان

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش به لیمو نیوشا

دمنوش به لیمو نیوشا از دیگر دمنوش‌های موثر بر کاهش وزن است. به لیمو کالری بسیار کمی دارد و از نوشیدنی‌هایی است که برای لاغری می‌توانید جایگزین چای سبز کنید. از خواص به لیمو برای لاغری این است که به کاهش اشت‌ها و در نتیجه مصرف کمتر مواد غذایی و تنقلات کمک می‌کند. هچنین دمنوش به لیمو باعث سوختن چربی، تحریک تجزیه سلولیت و افزایش متابولیسم می‌شود. گیاه به‌لیمو به دلیل مقادیر بالای آنتی‌اکسیدان‌ها و فلاونوئیدهایی که دارد سبب افزایش چربی‌سوزی می‌شود. درنتیجه شما می‌توانید بین وعده‌های غذایی خود چای به لیمو بنوشید و از خواص به لیمو برای لاغری بهره ببرید.

دمنوش به لیمو نیوشا برای لاغری

خواص دمنوش به لیمو نیوشا

 1. تسریع کاهش وزن
 2. ترمیم و جلوگیری از پیری پوست
 3. تنظیم کلسترول خون
 4. افزایش نشاط و انرژی
 5. تنظیم قند خون
 6. بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 7. افزایش قدرت باروری
 8. ضد سرطان

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش چای سبز و لیمو نیوشا

دمنوش چای سبز و لیمو نیوشا از دیگر دمنوش‌های تاثیرگذار بر کاهش وزن است. لیمو کالری کمی دارد که برای کاهش وزن و مدیریت وزن مهم است. مطالعه دیگری که توسط دانشگاه زنان سئول (کره جنوبی) انجام شد نشان داد که نوشیدن آب لیمو همراه با محدودیت کالری به عنوان بخشی از برنامه سم‌زدایی ممکن است به کاهش چربی بدن و بهبود مقاومت به انسولین در زنان یائسه کمک کند.

مطالعه‌ای که توسط مجله Molecules منتشر شد نشان داد که چای سیاه می‌تواند با تنظیم متابولیسم چربی و کاهش دریافت کالری (با مهار هضم، جذب و دریافت چربی و کربوهیدرات) وزن را کاهش دهد. افزودن آب لیمو به چای سیاه ممکن است اثربخشی آن را با افزایش متابولیسم افزایش دهد.

چای لیمو برای کاهش وزن

افزودن زنجبیل به چای لیمو ممکن است به افزایش سرعت متابولیسم کمک کند. Thermogenesis به سرکوب اشت‌ها و دریافت کالری اضافی کمک می‌کند. عسل سرشار از بسیاری از مواد مغذی ضروری است، همچنین دارای شاخص گلیسمی پایینی است و اثرات ضد چاقی در هنگام آزمایش بر روی موش‌ها ثابت شده است.

خواص دمنوش لیمو نیوشا

 1. افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی
 2. تسریع کاهش وزن
 3. بهبود عملکرد معده
 4. ترمیم و جلوگیری از پیری پوست
 5. تنظیم فشار خون
 6. ضد میکروب
 7. تنظیم قند خون
 8. تنظیم کلسترول خون
 9. بهبود عملکرد قلب و عروق
 10. بهبود عملکرد کلیه
 11. رفع یبوست
 12. ضد سرطان

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

چای سیب ترش نیوشا

از دیگر دمنوش‌های موثر بر کاهش وزن، چای سیب ترش نیوشا می‌باشد. سیب یک میوه فوق العاده محبوب است. تحقیقات نشان می‌دهد که آن‌ها فواید زیادی برای سلامتی دارند، مانند کاهش خطر ابتلا به دیابت. با این حال، ممکن است تعجب کنید که آیا آن‌ها چاق کننده هستند یا برای کاهش وزن.

سیب آب زیادی دارد. در واقع یک سیب با اندازه متوسط از حدود ۸۶ درصد آب تشکیل شده است. غذاهای غنی از آب کاملا سیر کننده هستند که اغلب منجر به کاهش کالری دریافتی می‌شود. آب نه تنها سیر کننده است، بلکه به میزان قابل توجهی تراکم کالری غذاها را کاهش می‌دهد. غذاهای با چگالی کالری کم، مانند سیب، دارای آب و فیبر بالایی هستند. یک سیب با اندازه متوسط فقط ۹۵ کالری دارد اما آب و فیبر زیادی دارد.

خواص سیب ترش برای لاغری

چندین مطالعه نشان می‌دهد که غذاهای با تراکم کالری کم باعث سیری، کاهش دریافت کالری و کاهش وزن می‌شوند. در یک مطالعه، سیب باعث کاهش کالری دریافتی و کاهش وزن شد، در حالی که کلوچه‌های جو دوسر – که تراکم کالری بالاتری داشتند اما محتوای کالری و فیبر مشابهی داشتند.

فیبر بالا برای کاهش وزن

یک سیب متوسط حاوی ۴ گرم فیبر است این ۱۶ درصد از فیبر مصرفی توصیه شده برای زنان و ۱۱ درصد برای مردان است که با توجه به محتوای کم کالری آن‌ها بسیار بالا است. این باعث می‌شود سیب به یک غذای عالی تبدیل شود تا به شما در رسیدن به فیبر توصیه شده خود کمک کند. بسیاری از مطالعات نشان می‌دهند که مصرف زیاد فیبر با کاهش وزن بدن و کاهش چشمگیر خطر چاقی مرتبط است.

خوردن فیبر ممکن است هضم غذا را کند کند و با کالری کمتر احساس سیری بیشتری کنید. به همین دلیل، غذاهای سرشار از فیبر ممکن است به شما کمک کند کالری کمتری بخورید، که به کاهش وزن کمک می‌کند. فیبر همچنین ممکن است سلامت گوارش شما را بهبود بخشد و باکتری‌های دوست روده شما را تغذیه کند، که همچنین می‌تواند به سلامت متابولیک و کنترل وزن کمک کند.

خواص دمنوش سیب ترش نیوشا

 1. افزایش فعالیت آنتی اکسیدان
 2. تسریع کاهش وزن
 3. تنظیم فشار خون
 4. تنظیم قند خون
 5. بهبود عملکرد قلب و عروق
 6. تقویت حافظه
 7. ضد سرطان

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش گزنه و برگ زیتون نیوشا

دمنوش گزنه و برگ زیتون نیوشا از دیگر دمنوش‌های مناسب برای کاهش وزن است. گزنه به کاهش وزن سریع و کاهش وزن کمک می‌کند. برگ گزنه حاوی ویتامین‌های C، E و K و همچنین بسیاری از مواد معدنی مفید دیگر است. مفیدترین آن‌ها نوک گزنه است، گلبرگ‌های ریز پر از مواد مغذی هستند که به کاهش وزن سریع در بدن کمک می‌کنند. گزنه برای کمک به کاهش اشت‌ها شناخته شده است. گزنه را می‌توان به شکل سوپ، پوره و غذا میل کرد، اما می‌تواند چای لاغری خاصی نیز درست کند.

خواص دمنوش گزنه نیوشا برای لاغری

خواص گزنه و برگ زیتون نیوشا

 1. افزایش قعالیت آنتی اکسیدانی
 2. افزایش قدرت باروری
 3. بهبود عملکرد قلب
 4. تنظیم فشارخون
 5. تنظیم کلسترول خون
 6. ضدالتهاب

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش نعناع فلفلی نیوشا

دمنوش نعناع فلفلی از خوش طعم‌ترین دمنوش‌های موجود در پک دمنوش لاغری نیوشا است. چای نعناع چگونه به کاهش وزن کمک می‌کند

اشتها را سرکوب می‌کند

نعناع دارای رایحه‌ای قوی است که برای کاهش اشت‌ها و سرکوب ولع ثابت شده است. به همین دلیل است که افرادی که در طول روز چوب یا نعناع را می‌جوند، غذای کمی می‌خورند. اگر اضافه وزن دارید، برای کاهش وزن به شیوه‌ای سالم به یک فنجان دمنوش نعناع فلفلی شما رو دعوت می‌کنیم.

بهبود هضم غذا

بسیاری از مطالعات علمی ثبت کرده‌اند که دمنوش نعناع فلفلی به حل شدن دستگاه گوارش کمک می‌کند و باعث حرکت سالم روده می‌شود. این چای برای کاهش یبوست و بهبود هضم شناخته شده است. افرادی که از سندرم روده تحریک‌پذیر و سوء هاضمه رنج می‌برند با مصرف چای نعناع یا کپسول روغن نعناع تسکین یافته اند. منتول، جزء فعال نعناع، دارای خواص ضد باکتریایی و ضد عفونی کننده است که آن را به گزینه‌ای مناسب برای بهبود هضم تبدیل می‌کند.

استرس را از بین می‌برد

محققان ناسا به این نتیجه رسیده‌اند که با بوی نعناع می‌توان استرس را کاهش داد. بر اساس این مطالعه، افرادی که بوی نعناع را استشمام کردند، توانستند سطح اضطراب و خستگی خود را تا ۲۰ درصد و سطح ناامیدی خود را تا ۲۵ درصد کاهش دهند. وقتی در حال کاهش وزن هستید، سطح کورتیزول افزایش می‌یابد و می‌تواند باعث استرس شود که منجر به هضم نامناسب می‌شود. دمنوش نعناع فلفلی، با عطر تسکین دهنده و اثر آرام بخش خود، می‌تواند به شما کمک کند آرام شوید و با استرس مبارزه کنید.

خواص دمنوش نعناع فلفلی برای کاهش وزن

کالری بیشتری می‌سوزاند

برای کاهش وزن باید کالری بسوزانید. اگر تعداد کالری‌هایی که می‌سوزانید بیشتر از کالری دریافتی شما باشد، وزن کم می‌کنید. چای نعناع حاوی مقادیر کمی کافئین و کاتچین است. این مواد شیمیایی باعث افزایش دما و در نتیجه سرعت بخشیدن به متابولیسم می‌شوند. این خاصیت به علاقه مندان به چای نعناع کمک می‌کند تا خوش فرم و سالم‌تر از دیگران باشند.

جلوگیری از نفخ

نعناع می‌تواند از نفخ جلوگیری کند. همچنین به درمان سایر بیماری‌های معده کمک می‌کند. ماهیچه‌های شکم شما را شل می‌کند و جریان صفرا را افزایش می‌دهد و در نتیجه هضم چربی را بهبود می‌بخشد. نعناع فلفلی دستگاه گوارش را آرام می‌کند و به کاهش نفخ کمک می‌کند. برای درمان علائم IBS، از جمله درد شکم، نفخ، اسهال و نفخ استفاده شده است. سوء هاضمه گاهی اوقات باعث خستگی یا ناراحتی می‌شود. بهبود سلامت دستگاه گوارش می‌تواند به شما در سوزاندن کالری در حین انجام فعالیت‌های روزانه کمک کند.

دمنوش نعناع فلفلی در پک لاغری نیوشا به سه صورت بسته‌بندی «دمنوش نعناع فلفلی نیوشا (۱۰ عددی)» «دمنوش چای سبز و نعناع فلفلی نیوشا (۱۲عددی)» و «چای سبز و نعناع فلفلی نیوشا (۲۰عددی» برای شما عزیزان آماده شده است.

خواص دمنوش نعناف فلفلی نیوشا

 1. بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 2. افزایش ترشح صفرا
 3. کاهش سردرد و میگرن
 4. ضد آلرژی
 5. ضد میکروب
 6. رفع گرفتگی عضلات

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

چای سیاه

گفته می‌شود که چای سیاه یک متحد ارزشمند در رژیم لاغری است. چای سیاه متابولیسم را تقویت می‌کند، به ویژه برای جلوگیری از ته‌نشین شدن چربی‌ها و کربوهیدرات‌ها در بدن. به لطف خواص دیورتیک، چای سیاه و شکم صاف می‌توانند دست به دست هم بدهند!
نوشیدن بین وعده‌های غذایی، اثر سرکوب‌کننده اشت‌ها نیز دارد، چای سیاه با کالری و سدیم بسیار کم می‌تواند روزانه مصرف شود. برای افزایش اثرات آن، می‌توانید چای سیاه را با لیمو برای کاهش وزن بنوشید یا آن را با مرکبات دیگری طعم دار کنید. لیمو سرشار از ویتامین C است و ضد التهاب است.

خواص چای سیاه برای کاهش وزن

البته همه اینها فقط در چارچوب یک رژیم غذایی سالم و متنوع و ورزش منظم صادق است. چای سیاه به تنهایی باعث کاهش وزن نمی‌شود. شرکت نیوشا درینک با مخلوط چای سیاه با انواع گیاهان و میوه‌ها اثر بخشی چای سیاه برای کاهش وزن و سایر بیماری‌ها رو تقویت کرده است. در ادامه به برخی از این ترکیب‌ها که در پک دمنوش لاغری نیوشا وجود دارد می‌پردازیم.

خواص چای سیاه ویژه نیوشا

 1. بهبود عملکرد قلب و عروق
 2. افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی
 3. ضد سرطان
 4. ادرار آور

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

چای ارل‌گری نیوشا

چای ارل‌گری نیوشا از چای‌های پرطرفدار نیوشا می‌باشد. بر اساس تحقیقات انجام شده در دانشگاهی در ایتالیا، عصاره مرکباتی که به ارل‌گری عطر و طعم متمایز آن می‌دهد، می‌تواند نقش مهمی در کاهش وزن داشته باشد. این عصاره از ترنج که نوعی پرتقال است که در دریای مدیترانه یافت می‌شود، به دست می‌آید. ترنج حاوی مواد طبیعی است که به افزایش متابولیسم و جلوگیری از جذب کلسترول در معده کمک می‌کند.

هنگامی که چای ارل‌گری می‌نوشید، کالری بدن شما با ترنج کاهش می‌یابد. این به تجزیه آن‌ها به انرژی برای عضلات کمک می‌کند. درصد زیادی از سایر مواد زائد از طریق فرآیند طبیعی متابولیسم آزاد می‌شوند. ارل‌گری یک چای سیاه است که فرآیند چربی سوزی را تحریک می‌کند. همچنین می‌توانید از آن به عنوان بخشی از رژیم پاکسازی خود برای خلاص شدن از شر سموم مضر بدن خود استفاده کنید. نوشیدن این چای به طور منظم یک راه عالی برای کاهش وزن بدون نیاز به اقدامات شدید مانند رژیم‌های غذایی شدید و سایر رژیم‌های غذایی مد روز است. این کاملا طبیعی است و دارای مواد مغذی و خواص زیادی است که فواید زیادی برای سلامتی به شما می‌دهد.

خواص چای ارل گری برای کاهش وزن

بر اساس تحقیقات، ترنج موجود در چای ارل‌گری ممکن است به کاهش وزن کمک کند. با این حال، باید به خاطر داشته باشید که اگر قصد کاهش وزن دارید، چای را باید بدون شیر یا شکر مصرف کنید. افزودن آن‌ها فقط هدف سوزاندن کالری را از بین می‌برد. از آنجایی که مرکبات به افزایش متابولیسم و کالری سوزی کمک می‌کند، به جای آن کمی آب لیموی تازه اضافه کنید.

خواص چای ارل گری نیوشا

 1. کاهش وزن
 2. جلوگیری از سوء هاضمه
 3. کاهش کلسترول بد
 4. افسردگی

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش توت فرنگی نیوشا

قصد خرید دمنوش لاغری نیوشا را دارید، دمنوش توت فرنگی نیوشا از خوش طعم طترین دمنوش موجود در پک دمنوش لاغری نیوشا می‌باشد. در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا توت فرنگی باید بخشی از رژیم کاهش وزن شما باشد.

دارای الیاف زیاد

یک فنجان توت فرنگی ممکن است در از بین بردن چربی شکم بسیار مفید باشد. کوانتوم غنی فیبر موجود در توت فرنگی به کاهش وزن کمک می‌کند. فیبر باعث سیری می‌شود که باعث می‌شود برای مدت طولانی احساس سیری کنید. اگر سیر باشید، غذاهای چاق کننده کمتری مصرف خواهید کرد. می‌توانید از آن‌ها برای روی غلات خود استفاده کنید یا حتی آن‌ها را در اسموتی‌ها مخلوط کنید.

کالری کم

۱۰۰ گرم توت فرنگی شامل ۳۳ کالری است. آره همینه. اگر رژیم کاهش وزن دارید، باید در کالری دریافتی خود صرفه جویی کنید.
۲. هضم غذا را تقویت می‌کند: در کتاب «غذاهای شفابخش» آمده است: «چای تهیه شده از برگ‌ها یک درمان سنتی برای تسکین سوء هاضمه اسیدی است.

فیبر موجود در میوه می‌تواند به تنبلی روده کمک کند.» هضم سالم نقش مهمی در کاهش وزن دارد. هضم ضعیف می‌تواند منجر به افزایش وزن شود، زیرا ما نمی‌توانیم مواد مغذی خود را به درستی جذب کنیم. علاوه بر این، ممکن است نتواند به طور موثر مواد زائد را از بدن ما دفع کند. این ممکن است منجر به کاهش سرعت متابولیسم شود که سوزاندن کالری را دشوارتر می‌کند.

خواص چای توت فرنگی برای کاهش وزن

سرشار از اسید الاژیک

اسید الاژیک یک مشتق دایمری اسید گالیک است که به وفور در توت فرنگی یافت می‌شود. این به مبارزه با التهاب کمک می‌کند و عملکرد طبیعی هورمون‌های کاهش وزن را که اغلب به دلیل التهاب مزمن مسدود می‌شوند، بازیابی می‌کند. توت فرنگی با التهاب مبارزه می‌کند و عملکرد طبیعی هورمون‌های کاهش وزن را که اغلب به دلیل التهاب مزمن مسدود می‌شوند، باز می‌گرداند.

تقویت آنتوسیانین

آنتوسیانین‌ها رنگدانه‌های محلول در آب هستند که دارای طیف وسیعی از مزایای سلامتی هستند. توت فرنگی سرشار از آنتوسیانین است که به افزایش تولید هورمونی به نام آدیپونکتین در بدن کمک می‌کند. این هورمون بیشتر به افزایش متابولیسم و کاهش وزن کمک می‌کند.
پس برای چی منتظری؟ این توت‌های خوشمزه را در رژیم غذایی خود بگنجانید و به سرعت وزن خود را کاهش دهید.

خواص دمنوش توت فرنگی نیوشا

 1. بهبود عملکرد قلب و عروق
 2. تنظیم قند خون
 3. تسریع کاهش وزن
 4. بهبود عملکرد مغز
 5. حفظ سلامت دهان و دندان
 6. ضد سرطان

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش زنجبیل نیوشا

دمنوش زنجبیل نیوشا از دمنوش های پر خاصیت موجود در پک لاغری نیوشا است زنجبیل حاوی ترکیباتی به نام جینجرول و شوگاول است. این ترکیبات با مصرف زنجبیل چندین فعالیت بیولوژیکی را در بدن شما تحریک می‌کنند. پژوهش‌ها نشان می‌دهد که چاقی می‌تواند باعث استرس اکسیداتیو و التهاب شود. استرس اکسیداتیو در اثر آسیب رادیکال‌های آزاد در بدن ایجاد می‌شود. خواص آنتی اکسیدانی زنجبیل به کنترل این رادیکال‌های آزاد کمک می‌کند و خواص ضد التهابی آن می‌تواند با التهاب مقابله کند.

این خواص زنجبیل مستقیماً وزن اضافی را برطرف نمی‌کند، اما به جلوگیری از آسیب‌های قلبی عروقی و سایر عوارض جانبی اضافه وزن کمک می‌کند. تحقیقات دیگر از این ایده حمایت می‌کند که زنجبیل می‌تواند در کاهش وزن نیز نقش داشته باشد. با مطالعه کوچکی دریافتند که مردان دارای اضافه وزن که زنجبیل مصرف می‌کنند مدت طولانی‌تری سیر می‌مانند. مطالعاتی که به فواید کاهش وزن زنجبیل پرداخته‌اند نشان می‌دهد که زنجبیل تأثیر قابل توجهی بر وزن بدن و چربی شکم (نسبت دور کمر به باسن) دارد.

خواص دمنوش زنجبیل برای کاهش وزن

زنجبیل فعالیت‌های بیولوژیکی خاصی را در بدن شما تشویق می‌کند. آن‌ها یک اثر ضد چاقی، کمک به هضم سریعتر غذا و تحریک بدن به سرعت بخشیدن به غذای هضم شده از طریق روده بزرگ. پژوهش دیگری نشان می‌دهد که جینجرول‌ها ممکن است سطح قند خون شما را تثبیت کنند. ثابت نگه داشتن قند خون می‌تواند کلید کاهش وزن باشد.

خواص دمنوش زنجبیل نیوشا

 1. افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی
 2. بهبود عملکرد معده
 3. بهبود عملکرد قلب و عروق
 4. تنظیم فشار خون
 5. ضد افسردگی
 6. ضد التهاب
 7. تقویت حافظه
 8. افزایش قدرت باروری
 9. ضد تهوع
 10. بهبود عملکرد مجاری تنفسی و ریه
 11. کاهش دردهای آرتروز
 12. تنظیم کلسترول خون
 13. کاهش علائم سندروم روده تحریک پذیر (IBS)
 14. کاهش سردرد و میگرن
 15. کاهش دردهای قاعدگی
 16. تسریع کاهش وزن

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش تمشک آبی نیوشا

دمنوش تمشک آبی نیوشا داری خواص چربی سوزی قوی می‌باشد. یافته‌های مطالعه اخیر نشان می‌دهد که تمشک آبی ممکن است بر ژن‌هایی تأثیر بگذارد که سوزاندن و ذخیره‌سازی چربی را تنظیم می‌کنند و به کاهش چربی شکم و کاهش کلسترول کمک می‌کنند. هنگامی که دمنوش تمشک آبی با یک رژیم غذایی کم چرب ترکیب می‌شود، ممکن است‌تری گلیسیرید را کاهش داده و سطح قند خون را بهبود بخشد، که هر یک از مزایای یک برنامه کاهش وزن جامع است.

دمنوش بلوبری برای کاهش وزن

اگر این برای الهام بخشیدن به شما برای لذت بردن بیشتر از تمشک آبی کافی نبود، میوه کوچک منبع فیبر است که این قدرت را دارد که شما را سیر کند و بدون مصرف کالری اضافی شما را سیر نگه دارد. تقریباً همه متخصصان بهداشت بر این عقیده هستند که مسائل کنترل وزن فعلی که ملت ما را آزار می‌دهد، نتیجه مصرف بیش از حد غذاهای غیر مغذی و بسیار تصفیه شده است که تمشک آبی را به انتخابی هوشمندانه برای کاهش وزن و نگهداری تبدیل می‌کند. شیرین، بدون چربی و خوشمزه، یک وعده تمشک آبی به اندازه پنج وعده کلم بروکلی، آنتی اکسیدان‌های تقویت کننده سلامتی، تنها ۸۰ کالری و مجموعه‌ای از ویتامین‌ها و مواد مغذی را فراهم می‌کند.

خواص دمنوش تمشک آبی نیوشا

 1. تسریع کاهش وزن
 2. بهبود عملکرد مغز
 3. تنظیم کلسترول خون
 4. تنظیم قند خون
 5. تنظیم فشار خون
 6. تقویت بینایی

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش هل نیوشا

دمنوش هل نیوشا داری خواص برای کاهش وزن است. در اینجا چند دلیل وجود دارد که باعث می‌شود دمنوش هل به نوشیدنی شگفت‌انگیزی برای کاهش وزن موثر تبدیل شود. هل یک ادویه شناخته شده است که به کاهش نفخ یا سوء هاضمه کمک می‌کند. دارای ترکیبات فعالی است که به مبارزه با باکتری‌ها کمک می‌کند و فلور روده را متعادل می‌کند.

دمنوش هل برای کاهش وزن

همچنین عملکرد طبیعی دستگاه گوارش را فراهم می‌سازد. حاوی ملاتونین است که فرآیند سوزاندن چربی‌ها را در بدن افزایش می‌دهد. یکی از بهترین فواید هل این است که به دفع آب اضافی از بدن که به شکل ادرار در بدن باقی مانده است کمک می‌کند. بسیاری از افراد بیشتر چربی اطراف شکم انباشته شده‌اند و بیشتر آن‌ها را در معرض خطر مشکلات مختلف سلامتی قرار می‌دهد. دمنوش هل با برش برآمدگی در ناحیه شکم به خلاص شدن از شر تجمع چربی کمک می‌کند.

خواص دمنوش هل نیوشا

 1. بهبود عملکرد معده
 2. تنظیم فشار خون
 3. بهبود عملکرد قلب و عروق
 4. بهبود عملکرد کلیه
 5. تسریع کاهش وزن
 6. چای سیاه و هل
 7. بهبود عملکرد کبد
 8. افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی
 9. ضد سرطان
 10. حفظ سلامت دهان و دندان

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دانه چیا نیوشا

دانه چیا برای کاهش وزن

یک وعده ۱ اونس دانه چیا ۳۹ درصد فیبر توصیه شده روزانه شما را دارد. فیبر محلول در دانه‌ها آب را جذب می‌کند و باعث می‌شود آن‌ها در معده شما منبسط شوند و هنگام خوردن آن‌ها احساس سیری را افزایش دهید. دانه‌های چیا با اینکه به شما اجازه می‌دهد با وجود کمتر خوردن احساس سیری کنید، می‌تواند به شما در حفظ وزن سالم کمک کند.

خواص دانه چیا نیوشا

 1. تسریع کاهش وزن
 2. تنظیم کلسترول خون/کاهش سطح تری گلیسیرید خون
 3. تنظیم قند خون
 4. کاهش اشتها

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

چای ترش نیوشا

چای ترش جایگزینی برای یک رژیم غذایی سالم و ورزش نیست، به طور جادویی وزن را از بین نمی‌برد، اما به لطف خواص ادرارآوری که دارد می‌تواند نقش داشته باشد. کلمه کلیدی در اینجا این است که می‌تواند به کاهش وزن کمک کند. یک مطالعه نشان داد که مصرف عصاره هیبیسکوس به مدت ۱۲ هفته منجر به کاهش وزن بدن، چربی شکمی کمتر و BMI کمتر در افراد دارای اضافه وزن/چاق می‌شود.

خواص چای ترش برای لاغری

همچنین، این یک ضد التهاب است که می‌تواند کورتیزول (هورمون استرس) را که به ذخیره چربی مربوط می‌شود، دور نگه دارد. چای ترش مانند میوه‌ها و سبزیجات حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان و پلی فنول است که از بدن در برابر بیماری‌ها محافظت می‌کند و التهاب را کاهش می‌دهد.

خواص چای ترش نیوشا

 1. تنظیم فشار خون
 2. تنظیم قند خون
 3. تسریع کاهش وزن
 4. تنظیم کلسترول خون
 5. ضد سرطان

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش رویبوس نیوشا

شبیه به صبحانه انگلیسی که می‌توان آن را با شیر میل کرد، چای آفریقای جنوبی، رویبوس (بوته قرمز) به دلیل خواص کاهش وزنش شناخته شده است. رویبوس که از برگ‌های چای تخمیر شده درختچه آسپالاتوس لایناریس ساخته شده است، جایگزینی بدون کافئین برای چای سیاه است، با طعمی شیرین، لطیف و غنی و خاکی.

رویبوس حاوی پلی فنول‌ها از جمله فلاونوئیدها است که به طور مستقیم با چاقی مبارزه می‌کند. یک مطالعه در سال ۲۰۱۴ نشان داد که چای ممکن است با افزایش سطح لپتین، سرعت کاهش وزن را افزایش دهد. لپتین یک هورمون بسیار مفید است که سیگنال‌هایی را به مغز می‌فرستد تا به تنظیم مصرف غذا کمک کند و به بدن بفهماند که غذای کافی داشته است، بنابراین با خوردن غذا مبارزه می‌کند.

خواص دمنوش رویبوس برای کاهش وزن

علاوه بر این که حاوی لپتین است، چای حاوی ترکیب منحصر به فردی است که ثابت شده است سطح چربی انباشته شده در سلول‌ها را کاهش می‌دهد. این نمایش همچنین نشان داد که چای حاوی آسپالاتین، آنتی اکسیدانی است که با کاهش وزن مرتبط است. رویبوس مشکی بدون کالری است، اما اضافه کردن مقداری شیر به نوشیدنی باعث می‌شود احساس نزدیک‌تری به نوشیدنی سنتی کنید.

خواص دمنوش رویبوس نیوشا

 1. افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی
 2. کاهش اضطراب و استرس
 3. تنظیم قند خون
 4. تنظیم کلسترول خون
 5. بهبود عملکرد مجاری تنفسی و ریه

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش زیره سبز نیوشا

زیره سبز به دلیل خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی خود می‌تواند به کاهش وزن کمک کند. همچنین می‌تواند بر سیستم گوارشی تأثیر بگذارد. همراه با رژیم کاهش وزن و ورزش، زیره سبز می‌تواند باعث کاهش وزن شود. این عالی که در قاره‌های مختلف استفاده می‌شود می‌تواند به شما کمک کند تا علاوه بر ارائه غذاهایی با طعم عالی، به اهداف کاهش وزن خود برسید.

خواص زیره سبز برای کاهش وزن

محققان کاهش وزن قابل توجهی را در گروهی از زنان دارای اضافه وزن مشاهده کردند که از پودر زیره سبز علاوه بر رژیم محدود کننده وزن در مقابل گروهی که به تنهایی رژیم غذایی محدود کننده وزن داشتند استفاده می‌کردند. با این حال، انتظارات خود را کنترل کنید. آب زیره از دانه‌های زیره یک چربی سوز معجزه آسا نیست که بدون تلاش اضافی چربی شما را کاهش دهد.

خواص دمنوش زیره سبز نیوشا

 1. افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی
 2. ضد میکروب
 3. تسریع کاهش وزن
 4. بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 5. ضد سرطان

دسته بندی محصول: دمنوش لاغری نیوشا

فرم مشاوره دمنوش لاغری نیوشا

۱۰۰ سانتی متر
۴۰ کیلوگرم
   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =